Тетяна каширіна: особисте життя, біографія

Тетяна Юріївна Каширіна - одна з найтитулованіших спортсменок Російської Федерації.

Ранні роки

Майбутня чемпіонка з`явилася на світ взимку 1991 року. Місцем народження став передмістя Москви, де вона і провела все своє дитинство. З ранніх років дівчинка вирізнялася своєю комплекцією на тлі ровесників, і саме цей фактор зіграв визначальну роль в заняттях важкою атлетикою.

Батьки Тані були проти того, щоб вона займалася саме цим видом спорту, але дівчина була непохитна. Через це вона довгий час піддавалася глузуванням однокласниць, і це майже призвело до того, що Тетяна мало не закинула спорт. Але тренери в секції змогли переконати юну атлетку не робити цього, і, як виявиться пізніше, дівчина зробила правильний вибір. Через роки все одно часто стикалася з нерозумінням друзів і рідних Тетяна Каширіна. Важка атлетика для неї стане справою всього життя.

Це одна з найбільш багатообіцяючих спортсменок свого покоління, яка вже у віці вісімнадцяти років вирушила на дорослий чемпіонат світу. Там від неї мало що чекали через юного віку. І незважаючи на те, що в дівчину ніхто не вірив, вона зуміла завоювати срібло. З того моменту почалася її професійна кар`єра, яка буде сповнена позитивних моментів.

доросла кар`єра

татьяна Каширіна

У 2009 році, коли Тетяна Каширіна стала учасницею дорослого світової першості, вона зуміла поставити відразу декілька рекордів юнацького рівня. У цьому ж році вона відправилася на дорослий чемпіонат Європи і там зайняла перше місце.

Наступний рік теж став успішним для молодої спортсменки. У дев`ятнадцять років вона завоює золото світової першості в Антальї і захистить титул кращої важкоатлетки Європи, вигравши золото на змаганнях в Мінську. У Туреччині спортсменка встановила світовий рекорд у ваговій категорії понад 75 кг, піднявши штангу вагою 145 кг.

У 2011 росіянка завоює срібло світової першості і знову виграє золото на чемпіонаті Європи-2011, який відбувся в Казані. У цьому ж році вона роздобуде і кубок президента.

У 2012 Тетяна Каширіна знову стане першою на чемпіонаті Європи. Через рік вона лідирує на чемпіонаті світу, який проводився в Польщі.

2014 рік стане дуже успішним для дівчини, якій на той момент буде лише двадцять три роки. На чемпіонаті світу вона окрім золотої медалі зуміє поставити п`ять світових рекордів. В цьому ж році Каширіна завоює золото європейського турніру, який пройде в Ізраїлі. Через рік вона знову виграє золото і стане чотирикратної переможницею світової першості. У 2015 Тетяна також стає шестиразовій переможницею чемпіонатів Європи.

Крім міжнародних турнірів, Каширіна є багаторазовою переможницею чемпіонатів Росії.

Олімпійські ігри в Лондоні

татьяна Каширіна важка атлетика

До літніх ігор Каширіна підходила в якості однієї з претенденток на золоту нагороду. Вона дійсно виступить дуже добре і поставить відразу три світові рекорди, але незважаючи на це не зуміє завоювати золото. Важкоатлетка зупиниться за крок від перемоги і поступиться тільки китаянці Чжоу Лулу. Варто відзначити, що представниця Піднебесної встановить новий світовий рекорд.

Незважаючи на підсумкове друге місце, Тетяна буде удостоєна державної нагороди.

Фізичні параметри важкоатлетки

татьяна юрьевна Каширіна

Спортсменка має досить велике статура, без якого, власне, і нема чого робити в важкої атлетики. Неймовірно сильна дівчина Тетяна Каширіна. Зростання, вага змушують зрозуміти, чому саме вона є багаторазовою переможницею європейських і світових першостей. Зростання її становить 177 сантиметрів, а вага - 102 кілограми. Вона виступає в категорії понад 75 кілограм.

Тетяна Каширіна: важка атлетика, особисте життя

татьяна Каширіна зростання вага

Інформації про особисте життя дівчини не так багато, як хотілося б. Це пов`язано з тим, що вона повністю зосереджена на спортивній кар`єрі.

Відомо, що весь свій час вона приділяє тільки тренувань, адже планує стати однією з кращих важкоатлеток у всьому світі. Незважаючи на те, що батьки спочатку були проти занять подібним спортом, Каширіна вдячна їм: вони не стали перешкоджати розвитку її кар`єри. У численних інтерв`ю вона багато разів заявляла, що поки не зустріла людину, з яким готова провести залишок своїх днів.

Щоб переконатися, що дівчина дійсно зосереджена на спорті, досить просто поглянути на її розклад:

• О 8:30 - підйом.
  • О 9:00 - сніданок.
  • Об 11:00 - тренування.
  • О 17:00 - тренування.
  • О 20:30 - вечеря і відбій.

Можна помітити, що часу на особисте життя не залишається у Тетяни Кашириной. Важка атлетика займає майже весь вільний час.

Нагороди та досягнення

татьяна Каширіна важка атлетика особисте життя

Як згадувалося раніше, Тетяна Юріївна Каширіна є багаторазовою чемпіонкою світу, Європи та Російської Федерації.

Крім цього, за свої виступи вона була удостоєна декількох нагород державного рівня. В її колекції є Медаль Ордена «За заслуги перед Вітчизною». Цю нагороду вона отримала за друге місце на Олімпіаді в Лондоні. Також вона удостоїлася почесної грамоти Президента Росії. Грамоту Тетяна Каширіна отримала за свої спортивні успіхи, а також за внесок у розвиток спорту.

Коротка характеристика особистості

Тетяна відома у всьому світі. Своїм завданням вона вважає не тільки завоювання золотих медалей на змаганнях, а й впровадження спорту в маси. Дівчина намагається робити все, щоб діти цікавилися спортом і регулярно ним займалися. Тетяна Каширіна впевнена, що важка атлетика заслуговує куди більшої уваги з боку засобів масової інформації та популяризації.