Аліна талай: біографія і спортивні досягнення

Аліна Талай - відома спортсменка з Білорусії, учасниця і призерка Чемпіонату світу.

Дитинство і юність

Аліна з`явилася на світ в березні 1989 року в Українській РСР. Вона росла досить активною дитиною, і тому батьки вирішили віддати доньку в спортивну секцію. Вони вирішили, що їй потрібно займатися легкою атлетикою. Майбутня спортсменка не противився і з задоволенням відвідувала спортивну секцію.

Через деякий час тренери помітили, що дівчина виділяється на тлі своїх ровесників. З тих пір їй почали приділяти трохи більше уваги, ніж іншим.

Аліна Талай успішно виступала на дитячих і юнацьких змаганнях на внутрішній арені. Час минав, і дівчина поступово почала займатися бігом професійно.

Молодіжна кар`єра

Аліна Талай

У дев`ятнадцять років вона вирушила на свої перші змагання, які проходили за межами рідної Білорусії. Це був молодіжний чемпіонат світу. В успіх спортсменки мало хто вірив, але вона зуміла кваліфікуватися у фінал. На жаль, у фіналі вона зайняла лише четверте місце. Незважаючи на такий результат, дівчина продовжила наполегливо займатися.

Через рік, вона їде на чемпіонат Європи. До турніру Аліна знову підходила як "темної конячки". Незважаючи ні на що, на батьківщину Аліна повернулася з бронзовою нагородою.

У 2011 році Аліна Талай в останній раз бере участь в молодіжному чемпіонаті Європи і на цей раз виграє золоту медаль. Таким чином, в двадцять два роки Аліна виборола свою першу серйозну нагороду.

Варто відзначити, що ще в 2011 році вона брала участь у Всесвітніх військових іграх і перемогла на дистанції 100 метрів з бар`єрами.

доросла кар`єра

Аліна Талай фото

У 2012 році Талай вирушає до Туреччини, де проходить Чемпіонат світу в приміщенні. Бігунка займає третє місце на дистанції шістдесят метрів з бар`єрами. В цьому ж році спортсменка стає другою на чемпіонаті Європи.

2013 рік був не дуже успішним для молодої легкоатлетки. Вона завоювала лише срібну медаль на універсіаді, яка пройшла в Росії.

Навесні 2015 Аліна стала чемпіонкою Європи на дистанції 60 метрів з бар`єрами, а буквально через кілька місяців завоювала бронзу на чемпіонаті світу в Китаї. Білоруска також виступала на Олімпійських іграх в Лондоні на дистанції 100 метрів з бар`єрами, але на стадії півфіналу покинула турнір. Також вона брала участь в естафеті, де збірна Білорусії програла в першому ж раунді.

На жаль, Олімпіада принесла розчарування: нічого не виграла Аліна Талай. Фото і відео з тих змагань показують весь загострення пристрастей і то, як намагалася спортсменка, але, на розчарування фанатів, перемогу не здобула. Але до її честі, пізніше, під час безлічі бесід з журналістами, виправдань вона не шукала, а чесно визнала, що була недостатньо готова до змагань.

особисті показники

Аліна Талай біографія

Як можна помітити, досить цікава особистість Аліна Талай. Біографія спортсменки показує наступні особисті рекорди:

• На відкритому просторі дівчина пробігла сто метрів за 11,48 секунди.
  • Двісті метрів вона подолала за 23,59 секунди.
  • Сто метрів з перешкодами девкшка пробігає за 12,66 секунди.

Що стосується результатів в приміщенні, то вони виглядають наступним чином:

• Шістдесят метрів за 7,31 секундний.
  • Шістдесят метрів з бар`єрами за 7,85 секунди. Варто відзначити, що це найкращий результат в історії Білорусі.

Починаючи з 2008 року, Аліна Талай тренується під керівництвом Віктора Мясникова, який є відомим радянським легкоатлетом.

Можливо, якби дівчина була трохи вище, то змогла завоювати більше нагород. Дуже важко конкурувати з високими бігунами, коли зростання становить всього 164 сантиметри. Незважаючи на це Талай завжди націлена на перемогу і намагається боротися до останнього. Саме за рахунок наполегливої характеру дівчина змогла домогтися певних висот.