Кудрявцева яна алексеевна: біографія і рекорди

Кудрявцева Яна

Олексіївна є найбільш юної досконалої чемпіонкою в світових змаганнях з гімнастики. Дівчинка народилася в спортивному середовищі, бо її батько - відомий плавець, який завоював першість Олімпійських ігор в 1992 році. Сім`я проживала в Москві.

зліт кар`єри

Досить рано стала робити значні успіхи Кудрявцева Яна Олексіївна. Біографія її пов`язана з серйозним спортом, починаючи з 2008-го, коли було отримано перемогу на юніорських турнірах. Тоді такий захід проходило на території Дмитрова протягом 2009-го, вона змагалася в Самарі в 2011-му, а також в Казані (2012 р).

кудрявцева яна алексеевнаСезоном, коли почалися виступи на конкурсах, став 2011-й рік. Саме тоді були по достоїнству оцінені обдарування, що проявляла Кудрявцева Яна Олексіївна. Проходило міжнародне змагання серед юніорів. У той же час тривало змагання Гран Прі.

Яна Олексіївна Кудрявцева вибилася в лідируючі ряди своєї збірної. Відмінна робота була пророблена нею як з булавами, так і з обручем. Кубок юніорів був виграний. У Пезаро отримала світове лідерство Кудрявцева Яна Олексіївна. Кар`єра її стрімко розвивалася.

2012 рік приніс перемогу на європейських змаганнях серед юніорів. Серця суддів підкупили прекрасно виконані нею виступи з м`ячем. Кудрявцева Яна Олексіївна отримала «золото» в результаті багатоборства в команді.

стрімкий розвиток

З тих пір досягнення її тільки примножувалися. До змагань серед дорослих переходить Кудрявцева Яна Олексіївна. Спортивна кар`єра в категорії сеніорок починається з турніру міжнародного рівня 2013 року, що відбувається в столиці Росії. Наступний тур відбувся на території Холона. Було виграно багатоборстві з блиском, а також конкурс з булавами, здобута «бронза», завдяки роботі з м`ячем, витончено вона впоралася з обручем.

Кудрявцева Яна Олексіївна потім стає учасницею світового Кубка, проведеного на території Софії. Він дав їй перше місце з багатоборства. Незважаючи на те що це був її початковий сезон, дівчина першою в історії перевершувала суперниць в даному етапі на самому злеті своєї кар`єри. Блискуче було завойовано лідерство в роботі з обручем, відмінно вона впоралася зі спортивним снарядом, отримала «бронзу» за виступ зі стрічкою.

Коли світова Кубок відбувався на території Мінська, була отримана відразу друга перемога в багатоборстві, «золото» за роботу з м`ячем, а також друге - зі стрічкою і булавами.

яна алексеевна кудрявцева

встановлення рекордів

Наступний етап її кар`єри був пройдений у Відні, коли виграла «золото» Яна Олексіївна Кудрявцева. Фото показують, яка це витончена дівчина, однак скільки в ній завзятості і працьовитості! Виконуючи виступ з м`ячем, вона заробила 19 балів за оновленою системою оцінювання, що на той момент було рекордом. Феноменально юної дівчина була, коли завоювала статус чемпіонки Європи. Всього 15 років, а вже такі результати!

В рамках першого фіналу світового Кубка в Санкт-Петергурге в 2013-му була отримана третя позиція в багатоборстві, перше місце за роботу з м`ячем, друге - з булавою і виступ зі стрічкою.

яна алексеевна кудрявцева фото

Перемога, незважаючи ні на що

Серпень цього цього року приніс дебют в Києві в рамках світового чемпіонату. Були деякі технічні перешкоди. Пару раз вимикалася музика, так що виступ доводилося починати заново. Однак, незважаючи ні на що, вона стала переможницею і отримала результат 18,5.

Також було видобуто першість в роботі з булавами, друга позиція - з обручем, а також за виступ з м`ячем. Коли відбувалося фінальне багатоборстві, що велося в індивідуальному режимі, дівчина здобула перемогу. Це досягнення зводить її в статус найбільш юної гімнастки, яка завоювала вчинене лідерство в світі в 15 років.

кудрявцева яна алексеевна кар`єра

підкорення Сходу

Потім події її життя розгортаються в Японії, де вона була учасницею клубного чемпіонату Aeon Cup. Дівчина виступала в складі групи, що змагається від імені об`єднання «Газпром». Вона і її колеги в збірній стали лідерами командного змагання, випередивши Білорусь, Україну. Коли відбувалося індивідуальне багатоборство, Кудрявцева отримала «золото».

Наступний 2014 рік знову повертає дівчину в Москву для участі в одному з турнірів Гран-Прі. Він приносить третє місце за багатоборство і друге - за роботу з булавою і обручем. Гімнастка могла б досягти великих результатів, якби краще підготувалася, проте вона все одно залишилася в трійці лідерів.

Куди краще справи пішли в Тьє, де вона здобула першість у всіх категоріях, крім роботи з булавою. Там вона отримала друге місце. Чотири золоті медалі були отримані в Штутгарті. Потрапивши в Холон на Гран-Прі, вона виграла ще два перших місця, одне друге та «бронзу». При повторному візиті в Пезаро вдалося перемогти у всіх категоріях.

кудрявцева яна алексеевна спортивна кар`єра

незмінна чемпіонка

Квітень 2014 го став періодом проведення першості Росії в Пензі. Індивідуальне багатоборство було повністю підкорене нею. Потрапивши в Корбей-Есон і Ташкент, вона займала другі місця, поступаючись лише своїй співвітчизниці Мамун Маргариті. Коли відбувалися наступні етапи на території Софії та Мінська, дівчині вдалося відвоювати перемогу.

Ювілейний тридцятий європейський чемпіонат приніс тріумф в ролі абсолютного лідера. Казань і фінальна щабель міжнародного Кубка стали періодом отримання чотирьох золотих медалей і однієї срібної.

Чемпіонат світу 2014 року в Ізраїлі почався командним багатоборством, в результаті якого учасниці з Росії стали переможницями. Кудрявцеву кваліфікували абсолютно в усі фінальні змагання. Категорії булава, обруч, м`яч принесли перше місце, а стрічка - друге. Це також був дуже вдалий період, оскільки вона знову завоювала статус абсолютної чемпіонки з індивідуальним багатоборства.

Наприкінці змагань Яною отриманий особливий приз, який надавала компанія Longines за елегантність. Красуні довелося стати лауреатом нагороди «Срібна лань».

Найбільш значимі досягнення

Список рекордів цієї тендітної і витонченої дівчини вражає:

• Вона стала наймолодшою гімнасткою, яка завоювала абсолютне світове чемпіонство в 15 років.

• Також їй належить статус переможниці в індивідуальному багатоборстві дебютного сезону.

• Була першою, хто отримав 19 балів з 20-ти за новою схемою суддівства на європейському чемпіонаті 2013 року.

• На перших Європейських іграх в Баку встановила рекорд за кількістю перших місць.