Про те, як підключити телевізор до інтернету

Прогрес, звичайно ж, на місці на стоїть. Абсолютно все розвивається і рухається вперед. Це також стосується і телевізорів. Як відомо, в останні роки на ринку відео-техніки з`явилися новинки, які в змозі самостійно "заходити" у Всесвітню павутину, яка називається Інтернет. Причому в залежності від того, яку модель ви купуєте, для вас будуть доступні ті або інші функції і опції, що забезпечують можливість роботи в мережі, ну і, звичайно, спосіб підключення.

як підключити телевізор до інтернету

Тому сьогодні я хочу поговорити з вами про те, як підключити телевізор до інтернету. Відразу хочу розставити всі крапки над «i», щоб ви не плутали поняття "інтернет-телебачення" і "інтернет-телевізор". У першому випадку мова йде про спосіб доставки контенту в пристрій. Щоб це реалізувати, досить мати звичайний сучасний телевізор. У цьому випадку підключення здійснюється за допомогою спеціальної приставки ТВ, яка повинна бути підключена до мережі від постачальника послуги.



підключити телевізор до інтернету

А ось підключити телевізор до інтернету можна за допомогою кожного інтернет-провайдера. І в цій ситуації вам не потрібно буде купувати ніякі приставки. Такі пристрої мають значно більший перелік функцій, ніж звичайний телевізор. Взяти хоча б те, що у нього є спеціальний браузер, за допомогою якого телеглядач має можливість відвідувати сайти. Також деяке обладнання дозволяє запускати спеціальну телевізійну версію Скайп.



Тепер переходимо до того, як підключити телевізор до інтернету. Взагалі, все залежить від наявних в меню настройок. У кожної моделі і виробника вони відрізняються. Ми розглянемо найбільш ходові способи. Цих рекомендацій для вас вистачить, щоб ви отримали доступ до інтернету.

бездротове підключення до інтернету

Один з поширених способів - бездротове підключення до інтернету. Для цього вам знадобиться роутер. Причому не той, який набувають для домашнього використання ноутбуків, а спеціальний роутер від виробника вашого телевізора, а його вартість в два-три рази вище, ніж звичайно. Адже пристрій буде працювати тільки з ним. Цей спосіб буде актуальний, якщо в телевізорі є адаптер бездротової мережі.

як підключити телевізор до інтернету іншим способом? Можна це зробити безпосередньо. Візьміть свій інтернет-кабель і вставте його у відповідний порт в телевізорі. Плюси такого підключення полягають в тому, що немає необхідності купувати роутер. А ось недолік - це неможливість підключення інших пристроїв до мережі. Так що ви можете скористатися світче (Мережевим комутатором). Сам шнур доведеться ховати під плінтус або прибирати в спеціальний короб, щоб він мав естетичний вигляд.

Існують, звичайно, й інші способи, за допомогою яких ви зможете виконати підключення телевізора, але вони не завжди підтримуються більшістю таких пристроїв, тому тут ми про них говорити не будемо. Ось і все, що я хотів вам розповісти по цій темі, тепер ви знаєте про те, як підключити телевізор до інтернету. Але перед підключенням раджу ознайомитися з керівництвом.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!


Поділися, будь ласка статтю
всього голосів: 139
Увага, тільки СЬОГОДНІ!